O mně

Dobrý den vážení návštěvníci tohoto webu.

Ať už Vás sem přivádí cokoliv, jedno je jasné. Vaše budoucnost Vám není lhostejná.

Rád se Vám představím. Aby jste mně lépe pochopili, koukněte co vlastně dělám.

Mé činnosti: 

1)   finanční poradce 

2)   zakladatel a jednatel společnosti Clever Trust s.r.o. a Clever Property s.r.o.

3)   lektor neziskové organizace EKOGRAM o.s

4)   investor

5)   soukromý zemědělec

 

Miroslav Vrba jako poradce:

Myslím si, že každý kdo pracuje v tomto oboru má za úkol ne jen prodávat produkty, ale také pomáhat lidem se ve finančních produktech vyznat.

Právě proto je i tento web. Stačí si přečíst několik článků a uvidíte, že základní přehled se Vám dostane pod kůži velmi rychle. Žádný „finanční poradce“ pak nebude mít šanci Vás jakkoli obalamutit.

 

Miroslav Vrba jako jednatel: 

Jelikož jsem od přírody podnikavý a mám rád svobodu, realizuji své podnikatelské plány a sny ve společnosti Clever Trust s.r.o kde se zabýváme finančním plánováním a společnosti Clever Property s.r.o. kde se zabýváme ralitami.

 

Miroslav Vrba jako lektor EKOGRAMu

Lidé, ale i někteří „finanční poradci“ mají veliké mezery ve finanční gramotnosti. Proto ZDARMA pracuji pro neziskovou organizaci EKOGRAM. Tato společnost pořádá semináře, na kterých zcela srozumitelnou a navíc zábavnou formou dokáže člověka seznámit se světem financí.

 

Miroslav Vrba jako investor:

Jelikož mi není má budoucnost lhostejná investuji. Investuji do svého vzdělávání aby mně nemohl kdejaký "šmejd" jednoduše napálit. Dále investuji do nemovitostí k pronájmu, hlavně do nájemních bytů. Pokud i Vás zajímá jak si vytvořit svoji vlastní rentu, ozvěte se mi.

 

Miroslav Vrba jako soukromý zemědělec:

Jelikož kdybych stále seděl jen i počítač a kalkulačky, asi bych byl brzy v blázinci. Proto se věnuji koníčkům. Největší můj koníček je péče o přírodu. Proto jsem rád, že mohu hospodařit na pár hektarech pozemků a lesů.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, využijte kontaktů na tomto webu. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

 

Miroslav Vrba